Dovolená u moře dítě zdarma 

 

Dovolená dítě zdarma: pokud pátráte po dovolené, kde alespoň jedno dítě při doprovodu dvou osob poletí zcela zdarma či za cenu letenky, nechte se inspirovat tímto článkem. Akce jsou většinou omezené do určitého data nebo do vyčerpání kapacit. Akce dítě zdarma většinou platí v rámci First minute dovolené. Nejvyšší slevy získáte do konce roku nebo na podzim roku předešlého, kdy cestujete na dovolenou. U Last minute dovolené již počítejte s tím, že dítě poletí alespoň za cenu letenky, ta bývá v rámci Středomoří mezi 5 990 až 8 990 Kč.  

 

16 tipů na zájezdy, kde jedno dítě má dovolenou zdarma

 

Všechny uvedené hotely poskytují stravování formou All inclusive, jsou vhodné pro děti a vycházejí cenově skvěle, mají pokoje minimálně pro 4 osoby, tedy dva dospělé a dvě děti. Pokud cestujete jeden dospělí a děti, jedno dítě poletí za cenu dospělé osoby, tedy na standardním lůžku. Jde o to, že hoteliéři jsou ochotní, aby jedno dítě na přistýlce bylo ubytováno zcela zdarma, ale za podmínky doprovodu dvou osob, které platí plnou cenu za pokoj.

 

Tipy na super hotely pro děti s akcí, kdy minimálně jedno z dětí v doprovodu dvou dospělých letí zdarma 

 

Děti do dvou let jsou brány za tzn. infanty. Tedy nemají nárok na místo v letadle a v hotelu mají většinou připravenou postýlku. Poplatek za infanta se liší dle CK, někdy je 0 Kč, někdy 990 Kč, záleží i kam letíte. S akcí, kdy jedno dítě letí na dovolenou zcela zdarma se nejčastěji setkáte u dovolené V Bulharsku, Tunisku, Egyptěa Turecku. 

 

 

 

 

Akce dovolená u moře dítě zdarma se týká samozřejmě více hotelů, v tomto článku uvádím ty, co vycházejí cenově nejzajímavěji v rámci pobytu. Většina first minute výhod končí každoročně na konci února. Ty největší výhody a nejlepší ceny většinou končí posledním dnem roku předešlého, tedy do 31. 12. A země, které mají každoročně největší výhody pro děti? Většinou se jedná o Egypt, Turecko a Bulharko. 

 

Sezóna 2021

Pro sezónu u moře s dětmi v roce 2021 využívejte výhodných akcí, kdy při koupi zájezdu platíte pouze symbolickou částku a zbytek doplácíte až před dovolenou, tedy prodejci počítají s variantou, kdyby nakonec například nešlo na dovolenou odcestovat. Všichni však doufáme, že sezóna již proběhne normálně, díky plošným očkováním ve všech zemích. 

 

 

© 2020 dovolenasnejmensimi.cz, všechna práva vyhrazena. Vytvořila a provozuje Michaela Novotná.