Nejlevnější dovolená s dětmi u moře s all inclusive

Mezi skvěle hodnocené hotely za skvělé ceny patří následujících sedm ubytování, které vás v hlavní sezoně nestojí víc než 50 tisíc korun pro čtyřčlennou rodinu (2 dospělí a dvě děti do 12 let).  

Dovolená s dětmi u moře s aquaparkem

Hledáte a nemůžete najít ten nejvhodnější hotel s aquaparkem pro vaší dovolenou s dětmi u moře? Nezoufejte a podívejte se na tipy s hotely s aquaparkem napříč dovolenkovými destinacemi se skvělými recenzemi.  

Dovolená s dětmi v Bulharsku

Přemýšlíte o dovolené v Bulharsku s dětmi? Bulharsko je tradičně jednou z neoblíbenějších destinací pro rodiny a důvod? Letní teploty nedosahují takových výšek jako v Egyptě nebo Turecku, podnebí je tedy příjemnější i pro nejmenší cestovatele. Bulharsko láká také svými nízkými cenami leteckých zájezdů. 

Dovolená u moře s dětmi v Itálii

 

Itálie jako by byla stvořená pro rodinnou dovolenou. Tisíce kilometrů pobřeží s písčitými plážemi má a navíc, které dětské srdce nezaplesá nad pizzou a špagetami. Nejkrásnější členité písčité pláže najdete na Sardinii a Sicílii

Dovolená s dětmi v Chorvatsku

Nebylo by, abychom nezmínili Chorvatsko, jako ideální destinaci pro rodiny s dětmi. Ano, nenajdeme tu megalomanské komplexy s třiceti tobogány a nekonečnými písčitými plážemi, ale Chorvatsko má rodinám vždy co nabídnout a také proto je nejoblíbenější destinací pro rodinnou dovolenou vůbec. 

Dovolená s dětmi v Řecku

Tápete ve výběru vhodné dovolené pro vás a vaše děti v Řecku? Nevíte kterou lokalitu, ostrov a hotel vybrat? Navíc vás děsí strašné recenze? V tomto článku naleznete 7 tipů na skvělé hotely, na které vaše děti nezapomenou. Nechybí skluzavky, tobogány animační týmy ani skvělé pláže.

Dovolená s dětmi v Turecku

Turecko je výborná destinace pro dovolenou u moře s dětmi všech věkových kategorií. A proč? Hotely myslí na nejmenší a komplexy disponují širokou nabídkou zábavy od aquaparků, hřišť, animací, až po kolotoče a vodní hrátky u přilehlých pláží. Písčité pláže a dlouhá sezóna je dalším lákavým bonusem. 

© 2019 dovolenasnejmensimi.cz, všechna práva vyhrazena. Vytvořila a provozuje Michaela Novotná.