Dovolená v Albánii s dětmi, vyrazit a kam?

 

Albánie je země bohatá na historii, kulturu a nádhernou přírodu, proto se stává stále populárnější destinací. je však Albánie ideální destinací pro dovolenou s dětmi? Pojďme se na destinaci podívat blíže. 

 

 

Černá Hora s dětmi - 8 tipů na skvělou dovolenou a další rady

Černá Hora je země s nádhernými horskými scenériemi, azurovým mořem a pohostinnými lidmi. Je také skvělou destinací pro dovolenou s dětmi. Tato malebná země v jihovýchodní Evropě nabízí širokou škálu aktivit a zážitků, kde si každý přijde na své. Zvažujete Černou Horu s dětmi?

Exotika s dětmi - rady a 7 tipů pro nezapomenutelnou rodinnou dovolenou

Pokud plánujete dovolenou s dětmi a hledáte exotickou destinaci, která nabídne nejen krásné přírodní scenérie, ale i zážitky a zázemí pro celou rodinu, mám pro vás 7 úžasných tipů. Tyto destinace mají všechno, co rodinná dovolená potřebuje. Velké množství uvedených míst je navíc operováno přímými lety z České republiky, tedy jedná se i o pohodlnější varianty. Exotika s dětmi tak může začít, pojďme se podívat na jednotlivé destinace. 

Vlakem do Chorvatska s dětmi? Ano, a na dovolenou!

 

Pokud už máte dost cest autobusem či automobilem k moři, ideální volbou i v tomto roce jsou vlaková spojení do Chorvatské Rijeky, Zadaru či Splitu odkud vás autobus rozveze do cílové destinace, tedy hotelu který jste si vybrali. Výhody jsou zřejmé. Jde zejména o pohodlí při cestě a také ceny zájezdů. Můžete se tedy kdykoliv protáhnou a projít po vlaku, navštívit WC, dát si něco dobrého nebo si rovnou zakoupit kupé s lůžky, během cesty nabrat síly a ráno být svěží a odstartovat dovolenou v plné síle, nehradíte dálniční poplatky a nemusíte cestu odřídit.

 

!!! V roce 2024 nebudou společností Regiojet vypravovány vlaky do Chorvatska, pouze autobusy!!! Váháte kam autobusem do Chorvatska? Nechte se inspirovat zde.

Dovolená u moře dítě zdarma 

 

Dovolená u moře dítě zdarma: pokud pátráte po dovolené, kde alespoň jedno dítě při doprovodu dvou osob poletí zcela zdarma či za cenu letenky, nechte se inspirovat tímto článkem. Akce jsou většinou omezené do určitého data nebo do vyčerpání kapacit. Akce dítě zdarma většinou platí v rámci First minute dovolené. Nejvyšší slevy získáte do konce roku nebo na podzim roku předešlého, kdy cestujete na dovolenou. U Last minute dovolené již počítejte s tím, že dítě poletí alespoň za cenu letenky, ta bývá v rámci Středomoří mezi 5 990 až 8 990 Kč.  

Dovolená Chorvatsko a Itálie autem - 9 super tipů pro rodiny

 

Dovolená s dětmi u moře autem je ideální variantou zejména pro ty, kteří nemají rádi létání. Také pro ty, kteří mají menší děti a chtějí mít k dispozici automobil po celou dobu dovolené, stejně tak je dovolená autem výhodnou možností, jak si užít moře za rozumné peníze. K moři se samozřejmě dá dojet do Španělska, Bulharska nebo Řecka, ale už se opravdu jedná o velké vzdálenosti, které nebudu v článku zmiňovat. Nejčastější preferencí pro dovolenou u moře autem je právě rozumná vzdálenost a cesta ideálně přes noc. Kam tedy vyrazit?

Kanárské ostrovy dovolená s dětmi, kam vyrazit a kdy?

 

Velmi diskutovaným tématem ohledně dovolené, jsou Kanárské ostrovy s dětmi. Jedná se o celoroční bezpečnou, plně vybavenou evropskou destinaci s maximálními hygienickými standardy, lékárnami, lékaři a supermarkety na každém kroku. Proč tedy diskutovanou? Kanárské ostrovy leží v Atlantiku, což znamená, že oceán není tak vyhřátý jako Středozemní moře a fouká tu. Kdy tedy vyrazit s dětmi na Kanárské ostrovy a kam? 

Tunisko dovolená s dětmi

 

Tunisko dovolená s dětmi: Tunisko je jednou z cenově nejvýhodnějších možností jak strávit dovolenou s dětmi letecky u moře a se stravováním formou all inclusive. Výhodou jsou také rozlehlé komplexy disponující rodinnými pokoji, nejčastěji pro 4 osoby, tedy dvě děti a dva dospělí. Na dovolenou do Tuniska s dětmi můžete vyrazit od půlky května do konce října.  

Španělsko dovolená s dětmi, kam vyrazit? 10 tipů na skvělé zájezdy 

 

Španělsko nabízí opravdu všechno, co si jen můžeme od dovolené přát. Celoročně se můžeme slunit a koupat na Kanárských ostrovech. Naopak Gibraltar přináší úchvatné vzpomínky, španělské pobřeží se svými dlouhými plážemi zůstane v paměti každému, kdo miluje široké písčité pláže a Baleárské ostrovy jsou takovými MUST VISIT místem, zejména Mallorca či klidnější Formentera. Španělsko s dětmi je ideální prázdninovou destinací.  

Kapverdy s dětmi

 

Málokteré exotika je tak pohodlně dostupná jako Kapverdy. U hodně rodin, které chtějí navštívit a vidět zdejší překrásný oceán, pak vyvstává otázka, zdali jsou Kapverdy s dětmi vhodné. Pojďme se teda na Kapverdské ostrovy podívat z blízka. Berte prosím na vědomí, že jednotlivé služby se u hotelů mění, proto si vždy rozklikněte název pro kompletní informace.

Last minute dovolená s dětmi u moře

 

Dnes se zaměřím na Last minute dovolenou s dětmi. Než se podíváme na konkrétní nabídky a destinace, je nutné si trochu připomenout, co to Last minute dovolená je. Hlavně v čem je výhodný last minute s dětmi a v čem ne.  

Dovolená s dětmi v Egyptě

 

Egypt je zřejmě nejdiskutovanější lokalitou pro dovolenou s dětmi. Diskuzní fóra a lidé na nich řeší základní otázku, zdali je Egypt s dětmi vhodné místo pro dovolenou. Dnes tedy nezačneme tipy na dovolenou, ale spíše se zamyslíme nad tím, jaká hrozí v Egyptě rizika pro děti a jaká to jsou. 

Dovolená u moře s dětmi all inclusive 2024 - 30 tipů na super hotely

Dovolená u moře s dětmi s all inclusive se stala nejoblíbenějším typem dovolené o letních prázdninách a nejbližších měsících. Díky all inclusive si většinou zejména maminky odpočinou od vaření a děti mají stále co uzobávat během dne. Jak se ale vyznat v tisících nabídkách napříč dovolenkovými destinacemi a vybrat tu nejlepší dovolenou pro vaší rodinu? 

Dovolená s dětmi u moře s aquaparkem

Hledáte a nemůžete najít ten nejvhodnější hotel s aquaparkem pro vaší dovolenou s dětmi u moře? Nezoufejte a podívejte se na tipy s hotely s aquaparkem napříč dovolenkovými destinacemi se skvělými recenzemi. 

Dovolená v Bulharsku s dětmi

Přemýšlíte o dovolené v Bulharsku s dětmi? Bulharsko je tradičně jednou z neoblíbenějších destinací pro rodiny a důvod? Letní teploty nedosahují takových výšek jako v Egyptě nebo Turecku, podnebí je tedy příjemnější i pro nejmenší cestovatele. Bulharsko láká také svými nízkými cenami leteckých zájezdů s all inclusive a písečnými plážemi stejně jako krátkým dobou letu, takže je vhodné i pro nejmenší cestovatele. Bulharsko s dětmi je jednou z top tří destinací, kam se každoročně vydá nejvíce turistů.    

Strana 1 z 2

© 2024 dovolenasnejmensimi.cz, všechna práva vyhrazena. Vytvořila a provozuje Michaela Novotná.