Dovolená s dětmi u moře s aquaparkem

Hledáte a nemůžete najít ten nejvhodnější hotel s aquaparkem pro vaší dovolenou s dětmi u moře? Nezoufejte a podívejte se na tipy s hotely s aquaparkem napříč dovolenkovými destinacemi se skvělými recenzemi. 

 

Všeobecně nejvíce hotelů s tobogány a zábavou pro děti naleznete v Turecku, Egyptě, Tunisku a Španělsku. Hotely s aquaparky jsou nejpoptávanější během hlavní sezóny, tedy v době našich prázdniny, tyto hotely kupujte spíš vždy s předstihem. Pro aktuální nabídku si vždy proklikněte na název hotelu. 30 bezva tipům na téma dovolená u moře s dětmi jsme se věnovali i v dalším článku.   

 

10 tipů na dovolenou s dětmi u moře s aquaparkem

Hotely s aquaparkem mají většinou společných pár prvků. Majitelé se je snaží budovat spíše blíže letištím, stravování je většinou ve formě all inclusive a hotel zajišťuje všechny potřebné služby pod jednou střechou tak, abyste měli vše, na co si vzpomenete. Poskytované služby hotelů a termíny se neustále mění, proto pro kompletní informace vždy rozklikněte název hotelu. 

 

1. Hotel Marinda Garden na Menorce (Baleáry)

Využijte atraktivních cen a navštivte s rodinou překrásnou a klidnou Menorcu. Jako bonus vás čeká hotel s nízkými apartmány uprostřed zahrady a neomezený vstup do sousedního aquaparku. Stravování je samozřejmě formou all inclusive. Na Menorce vás čekají krásné písečné pláže. Oproti sousední Mallorce a Ibize tu ale není turisticky přecpáno. Hotel ubytuje v jednom pokoji až čtyři osoby a má skvělé recenze. Více jsme se tématu dovolená ve Španělsku s dětmi zabývali v jiném článku. 

 

2. Paradise Lago Taurito na ostrově Gran Canaria

V nejteplejší části ostrova pro celoroční návštěvu láká hotel Paradise Lago Taurito na Kanárských ostrovech. Obrovskou výhodou využití prodloužené sezóny, kdy můžete do hotelu klidně vyrazit i v listopadu a teploty budou pořád příjemné. Jedná se o velmi oblíbený hotel pro dovolenou s dětmi u moře se vstupem do obrovského aquaparku zdarma. Pokud vás láká Atlantik a krásný ostrov Gran Canaria, určitě neváhejte. Rodinné pokoje navíc pojmou až pět osob.

 

3. Hotel Kotva v Bulharsku

Velmi oblíbený hotel v Bulharsku s množstvím vyžití pro děti je hotel Kotva. Součástí hotelu je aquapark. Jeden pokoj ubytuje až 4 osoby, součástí je stravování formou all inclusive a potěší četné slevy na dovolenou pro dítě za cenu letenky nebo zdarma, když hotel kupujete v předstihu.

 

4. Sunconnect Atlantique Holiday club v Turecku

Spojením skvělého hodnocení služeb za skvělou cenu je Sunconnect Atlantique Holiday club. Od hotelu očekávejte opravdu to nejlepší z klubových dovolených plných zážitků, jak pro malé, tak velké. Jak děti, tak dospělí, si užijí v rozlehlém aquaparku na nejrůznějších vodních atrakcích. Hotel jako bonus leží u krásné písčité pláže s mělkým vstupem do moře, takže se nemusíte bát vzít malé děti. 

 

5. Tree Corners Sea Beach v Egyptě

Skvělou variantou  pro dovolenou s s dětmi s aquaparkem za skvělé peníze s kvalitním zázemím podpořeným množstvím pozitivních recenzí je hotel Corners Beach v Marsa Alam. Zde si dovolenou v teple užijete prakticky celoročně, navíc s bohatým all inclusive a vyžitím pro děti. Hotel leží pouhých 6 kilometrů od letiště, takže cesta do hotelu není vůbec náročná.

 

6. Smartline Bin Majid Beach v Emirátech

Exotickou dovolenou za cenu dovolené ve Středomoří získáte, když vyrazíte do Spojených Arabských Emirátů. Nejenom, že sem můžete za teplem vyrazit celoročně, ale navíc se jedná o bezpečnou lokalitu s veškerým zázemím a kvalitními službami. Hotel leží u dlouhé písčité pláže a ubytování je v romantických malých bungalovech. Stravování je formou all inclusive.

 

Levná dovolená u moře s dětmi s aquaparkem nebo skluzavkami

 

7. Club Big Blue Suite 4* 

Turecko, hotel Club Big Blue Suite je oblíbený městský hotel kousek od krásné písčité pláže. Dovolená s dětmi je zde skvělá kvůli jeho poloze, kdy ve dne máte v bezprostřední blízkosti pláž, večer spoustu možností, jak si dovolenou užít.  

 

8. Mirage Bay 4*

Egypt, je oblíbený hotel za bezkonkurenční cenu v Egyptě se skluzavkami. V hotelu vás čeká několik tématických restaurací a barů, velkou výhodou je vlastní laguna, která je ideální pro koupání rodin s dětmi. 

 

9. Titan Garden 

Turecko je skvělá varianta i pro početnější rodiny, hotel disponuje rodinnými pokoji. Je jednou z nejoblíbenějších 4* hotelů s krásnou pláží. Hotel je ideální pro všechny, kteří chtějí trávit dovolenou zejména využívající služeb hotelu.

 

Shrnutí dovolené pro děti s aquaparkem

 

Hotelů s aquaparky je po celém Středomoří a Egyptě velké množství, největší počet naleznete v Turecku, Egyptě a Bulharsku. Pokud vás zajímá konkrétně Turecko, přečtěte si článek dovolená s dětmi v Turecku. Pokud pokukujete po Bulharsku, přijde vhod článek 10 tipů pro dovolenou s dětmi v Bulharsku.

 

Samozřejmě si prohlídněte další tipy dovolené u moře s dětmi. Dovolenou s dětmi u moře s aquaparkem seženete nejlevnější v Bulharsku či Turecku, levné je samozřejmě i Tunisko a Egypt. Naopak menší počet hotelů s aquaparkem naleznete ve Španělsku, Itálii nebo Řecku. Myslete na to, že rodinné pokoje a komplexy s aquaparky bývají vždy vyprodány jako první. Nebi vás láká dovolená v ČR u vody?  

 

 

 

© 2024 dovolenasnejmensimi.cz, všechna práva vyhrazena. Vytvořila a provozuje Michaela Novotná.