Podzim u moře: Proč se vyplatí vycestovat po sezóně k moři?

 

Přemýšlíte, že byste se ještě před Vánocemi podívali někam k moři? Neotálejte a jeďte, klidně jen na prodloužený víkend. Zjistěte si například cenově přijatelné letenky z letiště, které máte nejblíže ze svého bydliště. Možná najdete jedinečnou destinaci, kde si ještě užijete příjemného mořského vzduchu. Vycestovat na podzim k moři má spoustu výhod.

 

Kam na dovolenou s dětmi 2024? Tipy na ověřené lokality a ubytování

 

Plánujete kam na dovolenou s dětmi? Pojďme se podívat na novinky i stálice, kam vyrazit na dovolenou jak v tuzemsku tak v zahraničí. Jmenuji se Michaela a v cestovním ruchu se pohybuji přes 10 let. Tvořím pro vás obsah, kde doporučuji osvědčená ubytování a destinace napříč nabídkou cestovních kanceláří tak, aby bylo jednoduché se v nich zorientovat. 

Kam na Vánoce do tepla? Mám pro vás 6 tipů, kam vyrazit

 

Není snad termínu během roku, který mizí rychleji než u pobytů od 23. prosince do 2. ledna. Tedy Vánočních svátků. Plánujete letos Vánoce mimo Českou republiku a váháte kam vyrazit? Pojďme se blíže podívat, kam na Vánoce do tepla k moři. 

Kam v listopadu k moři? 7 tipů na super lokality

Listopad je skvělý měsíc pro dovolenou, navíc 17. 11. je státní svátek, který nám přináší většinou den volna navíc. Listopad je za poslední roky velmi oblíbeným měsícem, kdy vyrážíme na dovolenou a to většinou z toho důvodu, že zatímco u nás začíná zima v blízkých lokalitách je pořád krásné počasí. Pojďme se tedy podívat na 7 tipů kam v listopadu k moři s doporučením na skvělá a ozkoušená ubytování.  

Kam na dovolenou v říjnu? 15 skvělých lokalit

 

Ač je nejoblíbenějším obdobím pro dovolenou léto, na podzim můžeme navštívit skvělá letoviska. Oblíbená místa a dovolené seženete jak za nižší cenu tak bez davů turistů. Míst kam vyrazit na dovolenou v říjnu je mnoho a nyní se na ně podíváme z blízka. Nezáleží zdali cestujete s rodinou nebo ve dvojici. Přinášíme 15 tipů na kam na dovolenou v říjnu.

Kam na podzimní prázdniny s dětmi? 10 konkrétních tipů

 

Přemýšlíte kam s dětmi na podzimní prázdniny? Chcete vyrazit na pár dní v České republice nebo se ohřát u moře, když tomu léto moc nepřálo? Letošní podzimní prázdniny vycházejí na 29. až 30. října 2024. Jak si tedy tyto 5 dnů volna užít naplno? Přinášíme 10 tipů kam vyrazit, ať už do tepla k moři nebo za relaxem v blízkém okolí. 

 

Jak vybrat dětské kolo?

 

Správný výběr dětského kola je nejenom otázkou bezpečnosti, ale samotného pohodlí a zvládání kola dítětem. Jak tedy vybrat správné dětské kolo? Výrobek sám o sobě musí splňovat bezpečností náležitosti dle legislativy. Dětská kola se od těch pro dospělé liší několika základními prvky. Z těch detailů, kterým je třeba u samotného kola věnovat pozornost je provedení řidítek, tedy řidítka musejí být na svých koncích rozšířena, ale nedocházelo sklouznutí dětské ruky, stejně tak musejí být z pružného materiálu, aby nedocházelo ke zraněním. Samozřejmostí jsou brzy, přední a zadní.

Kam na jarní prázdniny 2024 s dětmi? 10 super tipů

 

Váháte kam vyrazit s dětmi na jarní prázdniny v roce 2024 a užít si jak zábavy tak volna? Možností kam se vypravit jak za sportem, tak k moři je velké množství. Nechce se inspirovat našimi 10 tipy, kam vyrazit s dětmi na jaře ať plánujete jarní prázdniny u moře nebo na horách.  

Nejšílenější recenze ohledně dovolených #1

 

Součástí práce v cestovním ruchu, tak hledání dovolené, je procházení recenzí dovolených. Někdy jsme šokovaní, někdy pobavení někdy konečně najdeme relevantní odpověď na naší otázku. Někdy recenze stojí za to.  Byla by nicméně škoda, se o ty nejšílenější recenze nepodělit. Tady je pár těch TOP:

 

Jak vybrat nejlepší dovolenou?

Nabídek zájezdů jsou každoročně statisíce. To, že tyto nabídky najdete na webových stránkách cestovních kanceláří, ale neznamená, že jsou vhodné i pro vás. Jak vybrat dovolenou? Nejhorší je kupovat destinaci a hotel, o kterém jsme si předem nic nezjistili. Co je třeba si uvědomit, než dojde ke koupi zájezdu?

© 2024 dovolenasnejmensimi.cz, všechna práva vyhrazena. Vytvořila a provozuje Michaela Novotná.