Kam na dovolenou s dětmi 2023? 4 TOP destinace s doporučením

 

Plánujete kam na dovolenou s dětmi? Pojďme se podívat na novinky kam vyrazit na dovolenou jak v tuzemsku tak v zahraničí. Zohledníme také to, jaké země se nejspíše otevřou nejdříve cestovnímu ruchu nejdříve.  

Kam na Vánoce a Silvestr? - 6 tipů kam vyrazit

 

Není snad termínu během roku, který mizí rychleji než u pobytů od 23. prosince do 2. ledna. Tedy Vánočních svátků. Nezáleží zdali se chystáte k moři nebo na hory, je dobré na tento termín myslet dopředu. Koronavirus nám tyto úvahy trochu komplikuje, nicméně i pokud by vám nebylo dovoleno vycestovat do jedné země na základě nabídky CK můžete zvolit jinou, třeba i tuzemskou dovolenou. Které země doporučujeme rezervovat pro velký zájem včas?

Kam na dovolenou v listopadu? 7 tipů

 

Listopad je skvělý měsíc pro dovolenou, navíc 17. 11. je státní svátek, který v roce 2020 vychází na čtvrtek, je tedy ideálním termínem, kdy si užít dovolenou nebo alespoň prodloužený víkend a načerpat síly na zimní měsíce. Přinášíme 7 tipů kam na dovolenou v listopadu s tipy na skvělá a ozkoušená ubytování.  

Kam na dovolenou v říjnu? 15 skvělých lokalit

 

Ač je nejoblíbenějším obdobím pro dovolenou léto, na podzim můžeme navštívit skvělá letoviska. Oblíbená místa a dovolené seženete jak za nižší cenu tak bez davů turistů. Míst kam vyrazit na dovolenou v říjnu je mnoho a nyní se na ně podíváme z blízka. Nezáleží zdali cestujete s rodinou nebo ve dvojici. Přinášíme 15 tipů na říjnovou dovolenou. 

Kam s dětmi na podzimní prázdniny?

 

Přemýšlíte kam s dětmi na podzimní prázdniny? Chcete vyrazit na pár dní v České republice nebo se ohřát u moře, když tomu léto moc nepřálo? Letošní podzimní prázdniny vycházejí na 26. a 27. října 2022. Jak si tedy těchto pět dní volna užít naplno? Přinášíme tipy kam vyrazit. 

 

Jak vybrat dětské kolo?

 

Správný výběr dětského kola je nejenom otázkou bezpečnosti, ale samotného pohodlí a zvládání kola dítětem. Jak tedy vybrat správné dětské kolo? Výrobek sám o sobě musí splňovat bezpečností náležitosti dle legislativy. Dětská kola se od těch pro dospělé liší několika základními prvky. Z těch detailů, kterým je třeba u samotného kola věnovat pozornost je provedení řidítek, tedy řidítka musejí být na svých koncích rozšířena, ale nedocházelo sklouznutí dětské ruky, stejně tak musejí být z pružného materiálu, aby nedocházelo ke zraněním. Samozřejmostí jsou brzy, přední a zadní.

Nejšílenější recenze ohledně dovolených #1

 

Součástí práce v cestovním ruchu, tak hledání dovolené, je procházení recenzí dovolených. Někdy jsme šokovaní, někdy pobavení někdy konečně najdeme relevantní odpověď na naší otázku. Někdy recenze stojí za to.  Byla by nicméně škoda, se o ty nejšílenější recenze nepodělit. Tady je pár těch TOP:

 

Jak vybrat nejlepší dovolenou?

Nabídek zájezdů jsou každoročně statisíce. To, že tyto nabídky najdete na webových stránkách cestovních kanceláří, ale neznamená, že jsou vhodné i pro vás. Jak vybrat dovolenou? Nejhorší je kupovat destinaci a hotel, o kterém jsme si předem nic nezjistili. Co je třeba si uvědomit, než dojde ke koupi zájezdu?

© 2020 dovolenasnejmensimi.cz, všechna práva vyhrazena. Vytvořila a provozuje Michaela Novotná.