Nejlevnější dovolená s dětmi u moře s all inclusive

Mezi skvěle hodnocené hotely za skvělé ceny patří následujících sedm ubytování, které vás v hlavní sezoně nestojí víc než 50 tisíc korun pro čtyřčlennou rodinu (2 dospělí a dvě děti do 12 let).  

 

7 tipů na levnou dovolenou s dětmi u moře

Vždy si rozklikněte název hotelu, kde jsou uvedeny aktuální informace, jak k cenám, tak dostupnosti hotelů a aktuálním informacím. Hotely patří k levnější variantě dovolené s dětmi u moře s all inclusive, mají dobré recenze a zázemí pro rodiny s dětmi. Nejlevnější dovolená u moře nemusí být nutně tím nejhorším zážitkem, je třeba zaměřit se na dobře recenzované hotely a hlavně si uvědomit, že s nižší cenou většinou klesá i kvalita nebo rozmanitost stravy, vybavení pokojů a množství personálu v hotelu. 

 

Hotel Odyssee Resort Zarzis na Djerbě

Hotel leží přímo u pláže a 60 minut cesty z letiště. Koupání je vhodné pro děti, jelikož vstup do vody je velmi pozvolný. Pro plavce je vybudováno molo. V hotelu nechybí nic pro pohodovou dovolenou od krásného bazénu uprostřed zahrady, restaurace s all inclusive a malý supermarket.

 

Hotel Roda Garden na Korfu

Pouhých 30 m od pláže a v klidné lokalitě leží hotel Roda Garden. Zájezd je poskytován se stravováním all inclusive a je nabízen za velmi dobré ceny. U hotelu leží překrásná dlouhá pláž. Můžete využít ubytování v prostorných apartmánech až pro 4 osoby. Pokud hledáte výhodné Řecko, zkuste Roda Garden.

 

Hotel Aqamarine v Bulharsku

Přímo na Slunečném pobřeží 400 m od moře se nachází hotel Aquamarine, kam můžete vyrazit na dovolenou s all inclusive. Hotel má dobré recenze, je vhodný pro rodiny s dětmi a dovolenou seženete za výhodné ceny.

 

Hotel Flagman v Bulharsku

Pokud hledáte hotelový komplex vystavěný v rodinném stylu s přátelskou atmosférou, zkuste hotel Flagman v jižní části městečka Sozopol. Hotel leží krásných 50 metrů od moře a 300 metrů od denní i noční zábavy. Hotel poskytuje all inclusive, nechybí bazén. Ubytování je ideálním místem pro pohodovou dovolenou za dobré peníze.

 

Hotel Sami Beach v Turecku

Přímo u pláže v centru dění se nachází hotel Sami Beach pro nenáročné cestovatele s all inclusive. Hotel je ideální pro ty, kteří chtějí trávit dovolenou v centru letoviska a navíc hned u pláže.


 

Sunny Days el Palacio v Egyptě

U vlastní zátoky s písčitou pláží se nachází oblíbený hotel Sunny Days el Palacio v Hurghadě. Zátoka je skvělou variantou koupání v Rudém moři, můžete také využít vstup do moře po schůdkách. U hotelového bazénu nechybí skluzavky a tobogán pro děti. Zájezd je samozřejmě s all inclusive a hotelový pokoj pojme až 4 osoby.

 

Hotel Club Big Blue Suite v Turecku

V docházkové vzdálenosti od centra Alanye leží hotel Club Big Blue Suite, který byl nedávno rekonstruován. Součástí hotelu je bazén se skluzavkami a malý krytý bazének pro nejmenší. Výhodou je vlastní minimarket v hotelu, jeho vzdálenost bezprostředně u mnoha restaurací a obchůdků. Jako bonus, rodinné pokoje mají dvě oddělené ložnice.

 

Shrnutí výhodné dovolené u moře s dětmi

 

Velmi levnou dovolenou u moře seženete zejména v Tunisku, Bulharsku a Egyptě. Nezapomeňte si ale vždy si zjistit o hotelu víc informací. Třeba vám také pomůže průvodce, jak vybrat nejlépe dovolenou. Cenově výhodou dovolenou seženete v Bulharsku a skvělé zázemí pro děti poskytují hotely v Turecku. Velké množství termínů last minute zájezdů za skvělé ceny naleznete pod tlačítkem kompletní nabídka. Pokud hledáte dovolenou mimo sezónu, určitě zkuste Egypt. 

 

 

 

 

© 2019 dovolenasnejmensimi.cz, všechna práva vyhrazena. Vytvořila a provozuje Michaela Novotná.