Dovolená u moře s dětmi all inclusive 2023

Dovolená u moře s dětmi s all inclusive se stala nejoblíbenějším typem dovolené o letních prázdninách a nejbližších měsících. Díky all inclusive si většinou zejména maminky odpočinou od vaření a děti mají stále co uzobávat během dne. Jak se ale vyznat v tisících nabídkách napříč dovolenkovými destinacemi a vybrat tu nejlepší dovolenou pro vaší rodinu? Od toho jsem připravila obsáhlý článek plný tipů na nejoblíbenější zájezdy u moře s dětmi a all inclusive. Rodinná dovolená je pak nejvýhodnější pro pořízení ve first minute nabídce.    

30 NEJ hotelů pro rodiny s all inclusive 

 

Vždy si rozklikněte název hotelu, kde jsou uvedeny aktuální informace, jak k cenám, tak dostupnosti hotelů a termínům.Připravila jsem pro vás tipy na 30 výhodných zájezdů pro rodiny s dětmi s all inclusive. Dovolená u moře s dětmi může začít. 

 

Levná dovolená s dětmi u moře s all inclusive

Tyto hotely patří k levnější variantě dovolené s dětmi u moře s all inclusive, mají dobré recenze a zázemí pro rodiny s dětmi. Nejlevnější dovolená u moře nemusí být nutně tím nejhorším zážitkem, je třeba zaměřit se na dobře recenzované hotely a hlavně si uvědomit, že s nižší cenou většinou klesá i kvalita nebo rozmanitost stravy, vybavení pokojů a množství personálu v hotelu. Velmi výhodný a oblíbený je každoročně Egypt s dětmi

 

1. Hotel Odyssee Resort Zarzis na Djerbě

Hotel leží přímo u soukromé pláže a 60 minut cesty z letiště. Koupání je vhodné pro děti, jelikož vstup do vody je velmi pozvolný. Pro plavce je vybudováno molo. V hotelu nechybí nic pro pohodovou dovolenou od krásného bazénu uprostřed zahrady, restaurace s all inclusive a malý supermarket. Jedná se o jeden z nejlépe hodnocených hotelů v Tunisku. 

 

2. Roda Beach

Pouhých 30 m od pláže a v klidné lokalitě leží hotel Roda Garden. Zájezd je poskytován se stravováním all inclusive a je nabízen za velmi dobré ceny. U hotelu leží překrásná dlouhá pláž. Můžete využít ubytování v prostorných apartmánech až pro 4 osoby. Pokud hledáte výhodné Řecko, zkuste Roda Garden. Je jednou z nejlepších variant pro strávení rodinné dovolené s využitím zábavy a poskytovaných služeb hotelem. 

 

3. Hotel Aqamarine v Bulharsku

Přímo na Slunečném pobřeží 400 m od moře se nachází hotel Aquamarine, kam můžete vyrazit na dovolenou s all inclusive. Hotel má dobré recenze, je vhodný pro rodiny s dětmi a dovolenou seženete za výhodné ceny. 

 

4. Hotel Flagman v Bulharsku

Pokud hledáte hotelový komplex vystavěný v rodinném stylu s přátelskou atmosférou, zkuste hotel Flagman v jižní části městečka Sozopol. Hotel leží krásných 50 metrů od moře a 300 metrů od denní i noční zábavy. Hotel poskytuje all inclusive, nechybí bazén. Ubytování je ideálním místem pro pohodovou dovolenou za dobré peníze.

 

5. Hotel Sami Beach v Turecku

Přímo u pláže v centru dění se nachází hotel Sami Beach pro nenáročné cestovatele s all inclusive. Hotel je ideální pro ty, kteří chtějí trávit dovolenou v centru letoviska a navíc hned u pláže.


 

6. Sunny Days el Palacio v Egyptě

U vlastní zátoky s písčitou pláží se nachází oblíbený hotel Sunny Days el Palacio v Hurghadě. Zátoka je skvělou variantou koupání v Rudém moři, můžete také využít vstup do moře po schůdkách. U hotelového bazénu nechybí skluzavky a tobogán pro děti. Zájezd je samozřejmě s all inclusive a hotelový pokoj pojme až 4 osoby.

 

7. Hotel Club Big Blue Suite v Turecku

V docházkové vzdálenosti od centra Alanye leží hotel Club Big Blue Suite, který byl nedávno rekonstruován. Součástí hotelu je bazén se skluzavkami a malý krytý bazének pro nejmenší. Výhodou je vlastní minimarket v hotelu, jeho vzdálenost bezprostředně u mnoha restaurací a obchůdků. Jako bonus, rodinné pokoje mají dvě oddělené ložnice.

 

Nejoblíbenější dovolená u moře s dětmi s all inclusive

 

8. Prima Life Makadi v Egyptě

Hotel leží u jedné z nejkrásnějších pláží v okolí Hurghady. Má skvělé recenze, rodiny s dětmi se odsud vracejí nadšené, velké plus je skvělý a milý personál, kvalita služeb a dobré jídlo. Je jedním z top hotelů, kam do Egypta vyrazit. V areálu nechybí skluzavky a další zábava pro děti. 

 

9. Hotel Žeravi Beach v Bulharsku

Je každoročně jedním z nejoblíbenějších hotelů v Bulharsku s all inclusive. Má jedinečnou polohu přímo u pláže, obrovskou výhodou jsou také rodinné pokoje a suity až pro 6 osob. 

 

10. Pegasos Royal Resort v Turecku

Není snad lépe hodnocenějšího hotelu v Turecku českými turisty než hotelu Pegassos Royal. Hotel má absolutní zázemí pro rodiny s dětmi, skvělé all inclusive, dětský klub v českém jazyce a navíc leží u krásné pláže, co víc si přát. 

Pláže v Antalya

 

11. Club Asteria Belek v Turecku

Je dalším top hotelem pro rodiny v Turecku. Čeká vás zde nezapomenutelná dovolená v krásném areálu u skvělé písčité pláže. Pokud zvažujete dovolenou v Turecku, neváhejte, jen kupujte brzy. Hotel bývá často dopředu vyprodán

 

12. Aqua Paradise Resort v Bulharsku

Hotel Aqua Paradise je luxusnějším hotelem v Bulharsku. Čeká vás výborná strava, několik bazénů, množství vyžití pro děti a vstup do obřího aquaparku.

  

13. Kipriotis Village na Kosu

V Řecku nejsou tak běžné hotely se skluzavkami pro děti, to ale neplatí pro hotel Kipriotis Village. Jedná se o prakticky menší vesničku nízkých budov s množstvím vyžití pro děti. Pokud plánujete trávit dovolenou v hotelovém areálu a maximálně si odpočinout, hotel je ten pravý.

 

Ostrov Kréta je ideální pro dovolenou s malými dětmi díky písčitým plážím

 

14. Eri Beach and Village na Krétě

Je stálicí v oblíbenosti dovolené pro rodiny s dětmi na Krétě. Jedná se o velký areál, kde si vaše děti najdou kamarády během několika minut. Hotel nabízí vše, od animací po aquapark, večerní zábavu a samozřejmě pláže. Děti odsud jezdí plné zážitků. Vyloženě doporučuji zejména rodinám a těm kdo hledají dovolenou za výhodnou cenu.  

 

15. Hotel Ellia na Rhodosu

Jedná se o skvělou variantu dovolené s dětmi u moře s all inclusive na Rhodosu. V hotelu nechybí skluzavky, pláž v lokalitě je nádherná a když se budete večer nudit, navštívíte vesničku s tavernami. Cena je také skvělá. 

 

16. Evita Sun Resort na Rhodosu

Hotel disponuje bazénem se skluzavkami. Rušné centrum zábavy Faliraki je vzdáleno 1,5 km. Můžete využít rodinných pokojů nebo pokojů se vstupem do sdíleného bazénu. Jedná se o klidnější areál.

 

Ostrov Zakynthos

 

17. Caretta Beach Resort na Zakynthosu

Je skvělým hotelem pro rodiny s dětmi na Zakynthosu. Na děti čeká několik bazénů, skluzavky, tobogány, herní centrum, v blízkosti hotelu nechybí lunapark. Na pláž, pokud se vám nechce pěšky, vás doveze hotelový autobus. 

 

18. Hotel Kotva v Bulharsku

Je stálicí v oblíbenosti rodinné dovolené. Leží kousek od centra letoviska, kde je večer mnoho zábavy. Pláž je v blízkosti hotelu. V areálu nechybí aquapark pro hotelové hosty zdarma. Je ideálním místem pro ty, co vyhledávají živý hotel. 

 

19. Globales Bouganvilla na Mallorce

Je skvělou (i cenově výhodnou) variantou Baleárských ostrovů s all inclusive. V areálu nechybí aquapark, takovýchto hotelů je na Mallorce málo. Na pláž vás doveze hotelový vláček, pokud nechcete jít pěšky. Jedná se o jednu z nejlepší variant pro Mallorcu s dětmi

 

Typické pláže východní strany ostrova Mallorca

 

20. Fergus Club Vell Mari na Mallorce

Kdo hledá na Mallorce naopak klidnější dovolenou bude spokojen s hotelem Fergus Club Vell Mari. Jedná se o rozprostřené budovy v rozlehlé zahradě. Bazénkem se skluzavkami pro nejmenší. Hotel leží na severu ostrova, který je turisticky klidnější. 

 

21. Laguna Park v Bulharsku

Další oblíbenou variantou s množstvím zábavy pro děti je hotel laguna park se svými skluzavkami a tobogánem je jedním z nejvyhledávanějších hotelů v Bulharsku

 

22. Hotel Meryan v Turecku

Hotel Meryan je skvělou volbou jak pro rodiny tak páry. Hotel má skvělé reference. Všechny pokoje budou v nové sezóně po rekonstrukci. Hotel lpí na kvalitní kuchyni a dobrých službách. Skvělá dovolená u moře s dětmi s ultra all inclusive na vás čeká zde na 100%. 

 

Egypt můžete navštívit celoročně

23. Club Akkasia Swiss resort v Egyptě

Je oblíbeným luxusním hotelem v Egyptě za dobrou cenu, kde v areálu naleznou své jak malé děti, větší děti i dospělí ve velkém aquaparku. Hotel je skvělý i pro náročné hosty. Rodinné pokoje bývají bohužel brzy vyprodány. 

 

24. Lago Taurito na Kanárských ostrovech

Je jedním z neoblíbenějších rodinných hotelů na Kanárských ostrovech. Leží v teplé oblasti Taurito. Hosté hotelu mají vstup do přilehlého aquaparku zdarma. Čeká vás písečná pláž s černým pískem, stejně jako možnost navštívit nejkrásnější pláže ostrova Gran Canaria. 

 

25. Caribbean World v Egyptě

Je oblíbenou stálicí u krásné Soma Bay, takže nejenom, že máte možnost si užít krásnou pláž, ale areál hotelu poskytuje dostatek zábavy jak pro malé tak velké. Kdo nechce být rušen, využívá klidových zón, kdo prahne po animacích, bude spokojen také. Nechybí skluzavky, dětský klub a večerní zábava

 

26. Caretta Beach v Turecku

Hotel Caretta je skvělým místem pro rodiny s dětmi, navíc dovolenou pořídíte za skvělou cenu. Čeká vás krásná pláž přímo u hotelu, bazén se skluzavkami a tobogánem. Do centra Konakli lze navíc dojít příjemnou procházkou, letovisko je vzdáleno kilometr. 

 

Rok od roku je exotika s dětmi oblíbenější

 

Dovolená u moře s dětmi v exotice s all inclusive

 

27. Oasis Atlantico Belorizonte Kapverdy

Leží u nejkrásnější písečné pláže na ostrově Sal. Ubytování je v příjemných bungalovech nebo hlavní budově. Na děti čeká český animační tým (záleží na ročním období). Na Kapverdy se nebojte vyrazit kdykoliv během roku, jen počítejte s tím, že od ledna do března více fouká. 

 

28. BM Beach Resort v Emirátech

Je oblíbenou stálicí v Emirátech s výhodným all inclusive. Pláž je mělká, vhodná pro děti, nechybí bazén se skluzavkami. Skvělé all inclusive a služby jsou pro tuto zemi typické. Opět můžete vyrazit kdykoliv během roku, pouze od ledna do půlky března je zde chladněji. Naopak léta jsou velmi parná. 

 

29. Melia Dunas Beach na Kapverdách

Jedná se o luxusní hotelový areál na Kapverdách. Na děti zde čekají bazény a vodní atrakce, pro dospělé spa, skvělá kuchyně a několik barů. Hotel je ideální pro náročné hosty. Výhodou je také část pláže, která má umělé vlnolamy, v případě nepřízně počasí se zde kdykoliv s dětmi můžete pohodlně koupat bez vln.  

 

30. Majestic Colonial Punta Cana Resort v Dominikánské republice

Hotel je skvělou variantou pro návštěvu Dominikánské republiky s dětmi. nechybí atrakce, tak krásné karibské pláže. Atmosféru Karibiku si zamilujete. Ideální je vyrazit alespoň na 11 dní. 

 

Nevíte stále kam na dovolenou s dětmi k moři? 

 

  • Pro úplně nejmenší děti bývá nejčastějším místem pro dovolenou s all inclusive Bulharsko a Řecko. Případně dovolená autem. Zejména tedy místa s písčitými plážemi a krátkou dobou letu. 

 

  • Předškoláci s rodinami nejčastěji tráví letní dovolenou v Turecku, Řecku, Španělsku. Mimo letní měsíce pak v Emirátech a na Kapverdách. Ale je pro ně ideální i Bulharsko či Egypt, tam jenom pozor na vysoké teploty.  

 

  • Školáci a téměř dospělé děti milují dovolenou ve Španělsku, Turecku a všeobecně místech s množstvím zábavy. 

 

 

Shrnutí dovolené u moře s dětmi a all inclusive

 

Velmi levnou dovolenou u moře seženete zejména v Tunisku, Bulharsku a Egyptě. Nezapomeňte si ale vždy zjistit o hotelu víc informací. Skvělé zázemí pro děti a cenu poskytují hotely v Turecku. Velké množství termínů last minute zájezdů za skvělé ceny naleznete pod tlačítkem kompletní nabídka. Pokud hledáte dovolenou mimo sezónu, určitě zkuste Egypt, Kanárské ostrovy nebo Kapverdy.

 

  • Nejlevnější dovolená s dětmi u moře 2023: Tunis, Egypt, menší hotely v Bulharsku
  • Největší výběr hotelů s aquaparkem: Turecko, Egypt
  • Nejvíce poznávání okolí: Mallorca, Kanárské ostrovy, Řecko, Itálie
  • Písečné pláže: Itálie, Řecko (jak který ostrov), Španělsko, Kapverdy, Turecko - záleží na lokalitě, Tunis, Egypt - záleží na lokalitě
  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma standardně: Tunis, Egypt, Turecko, Kapverdy

 

First minute 2023 

 Jaké na vás čekají výhody v rámci first minute 2023? Platíte pouze nízkou zálohu při koupi dovolené. Dovolenou můžete měnit (a zrušit*) zdarma. Získáte bonus, kdy až tři děti cestují zdarma. Platby jsou navíc rozloženy do několika termínů. Využívejte také bonusy od zaměstnavatele. * Na všechny zmíněné bonusy se vždy informujte předem u prodejce. 

 

Vypsat nejoblíbenější hotely pro rodiny do jednoho článku je samozřejmě nemožné. Pokud hledáte dále, nechte se inspirovat v dalších článcích na webu. Nebo si zobrazte kompletní nabídku zájezdů níže. Dovolená s dětmi u moře může začít.  

 

 

 

 

© 2020 dovolenasnejmensimi.cz, všechna práva vyhrazena. Vytvořila a provozuje Michaela Novotná.