Dovolená vlakem do Chorvatska

 

Pokud už máte dost cest autobusem či automobilem k moři, ideální volbou v roce 2020 jsou vlaková spojení do Chorvatské Rijeky odkud vás autobus rozveze do cílové destinace. Výhody jsou zřejmé, jde zejména o pohodlí při cestě. Můžete se kdykoliv protáhnou a projít po vlaku, navštívit WC, dát si něco dobrého nebo si rovnou zakoupit kupé s lůžky, během cesty nabrat síly a ráno být svěží a odstartovat dovolenou v plné síle. 

 

Dovolená vlakem do Chorvatska s dětmi

Děti milují vlaky a vypravit se na dovolenou do Chorvatska vlakem je pro ně zážitek. Nebojte se, nudit se nebudou. Od toho jsou ve vlacích obrazovky, kde děti mohou sledovat pohádky nebo seriály. Pro rodiny jsou ideální kupé, kde budete mít veškeré soukromí. Rodiče ocení, že se mohou při cestě věnovat primárně dětem, nemusejí mít strach z kolon nebo různých defektů automobilu. Rozhodně se nebojte s dětmi cestovat do Chorvatska, pláže jsou sice na většině míst oblázkové, ale o to je čistší voda, což je skvělá příležitost pro šnorchlování. 

 

>> Ubytování v hotelu na 2 noci s polopenzí + vlaková jízdenka RegioJet v ceně! Od 2 990 Kč v hotelu Delfin Plava Laguna zde. <<

 

Vlakem na skok k moři 

Je pro vás týden moc? Zkuste kratší pobyty s ubytováním v oblíbených hotelech již od 2 990 Kč s s polopenzí. Vlaky přijíždějí dopoledne a poslední den odjíždějí ve večerních hodinách, u moře si tedy užijete celé tři dny. 

 

Pro koho je dovolená do Chorvatska vlakem ideální? 

  • pro ty, kteří si chtějí zvolit vlastní termín dovolené, krátké pobyty či termíny od úterý do úterý
  • pro ty, kteří neradi cestují autobusy
  • pro řidiče, kteří nechtějí absolvovat únavnou cestu automobilem
  • pro všechny, kteří chtějí zkusit dovolenou letos jinak 
  • a samozřejmě, výhodou je i cena vlakové dopravy, která je skvělá

 

Tip na dovolenou v Chorvatsku vlakem

 

Na skok k moři za neuvěřitelnou cenu s veškerým pohodlím? Zkuste dovolenou v hotelu Delfin Plava Laguna s polopenzí, vlakovou dopravou, dopravou autobusem na ubytování a vše ve skvělé lokalitě pro strávení pohodové dovolené. 

 

>> Ubytování v hotelu na 2 noci s polopenzí + vlaková jízdenka RegioJet v ceně! Od 2 990 Kč v hotelu Delfin Plava Laguna zde. <<

 

 

© 2020 dovolenasnejmensimi.cz, všechna práva vyhrazena. Vytvořila a provozuje Michaela Novotná.