Nejšílenější recenze ohledně dovolených #1

 

Součástí práce v cestovním ruchu, tak hledání dovolené, je procházení recenzí dovolených. Někdy jsme šokovaní, někdy pobavení někdy konečně najdeme relevantní odpověď na naší otázku. Někdy recenze stojí za to.  Byla by nicméně škoda, se o ty nejšílenější recenze nepodělit. Tady je pár těch TOP:

 

  • „Moře bylo málo slané, minulý rok bylo slanější.“

 

  • Snídaně byly velmi chudé, obsahovaly pouze pečivo, salámy, uzeninu, vajíčka, sýry, marmelády, jogurty, džusy, saláty, buchty, dezerty, kávu, čaj, müsli, teplé pokrmy, ovoce a zeleninu. Nic jsme si nevybrali.“

 

 

  • Ve vedlejším areálu někdo pěstoval melouny, meloun se ani jednou neobjevil v rámci našeho stravování.“

 

  • „V poušti nic nebylo.“

 

 

  • Když jsem byl v hotelu poprvé, bylo to strašné, jel jsem tedy podruhé a bylo to zase strašné.“

 

  • V moři chyběly malé ryby, minulý rok tam ale byly, už tam nechceme.“

 

 

  • „U baru po mně chtěli ukázat náramek all inclusive, připadal jsem si jak za komunismu, nic jsem neukázal a nic mi nedali.“

 

Mimochodem, víte, které lokality mívají nejhorší recenze? Statisticky zhruba necelá polovina nejnegativnějších recenzí se týká Egypta. Většinou se jedná o nejlevnější hotely, kdy se v hotelech objevuje zejména špína, rozbité vybavení na pokojích či mdlá strava. To všechno lze ale dopředu zjistit pomocí recenzí a prostudováním kompletní nabídky CK.

A abych i na konci poradila, pokud tápete s Egyptem, vyberte si hotel Prima Life Makadi nebo Steigenberger Al Dau Beach Resort, sice hotely stojí zhruba o dva tisíce víc korun než ty nejlevnější, ale nebudete této investice pak litovat. No a pokud vás zajímají spíš ty lépe hodnocené hotely, podívejte se na seznam článků týkajících se skvěle recenzovaných hotelů v oblíbených destinacích u moře. 

 

 

© 2020 dovolenasnejmensimi.cz, všechna práva vyhrazena. Vytvořila a provozuje Michaela Novotná.