Kam na Vánoce do tepla? Mám pro vás 6 tipů, kam vyrazit

 

Není snad termínu během roku, který mizí rychleji než u pobytů od 23. prosince do 2. ledna. Tedy Vánočních svátků. Plánujete letos Vánoce mimo Českou republiku a váháte kam vyrazit? Pojďme se blíže podívat, kam na Vánoce do tepla k moři. 

1. Egypt

V Egyptě si užijete Vánoce a Silvestr na pláži, na sluníčku, šnorchlováním nebo poznáváním. Hotely každoročně připravují okázalé štědrovečerní večeře a večerní zábavu jak na Štědrý den tak Silvestr. Egypt je také nejlevnější variantou pro trávení Vánoc u moře. Pobyty seženete od 15 tis. Kč. Výběr hotelů je obrovský. Od velkých světoznámých řetězců po menší komplexy v Hurghadě. Dopředu platíte většinou jen nízkou zálohu a termín máte jistý. Teploty se pohybují mezi 25 až 30 C. Pokud se bojíte studeného bazénu, volte hotely s vyhříváním.  

 

Doporučení na hotely:

 

 

 

 

2. Kanárské ostrovy

Kanárské ostrovy vás v prosinci přivítají příjemnými teplotami mezi 20 až 25 C. Volte v tuto dobu spíše jižní části ostrovů. Jednou z nejteplějších lokalit pro zimu je oblast Taurito, Amadores a Puerto Rico na Gran Canarii. Koupání je možné celoročně, nicméně na přírodních plážích je Atlantik opravdu v tuto dobu již studenější. Volte tedy hotely s vyhřívanými bazény nebo hotely u mělkých pláží. Pozor na sluníčko, ač se to nezdá je velmi silné i v prosinci. 

 

Doporučení na hotely: 

 

 

 

3. Kapverdy

Na Kapverách očekávejte během Vánoc teploty okolo 30 C. Pro děti je vhodnější ostrov Sal, díky klidnějšímu oceánu, naopak milovníci exotiky, dlouhých procházek po prázdných plážích ocení ostrov Boa Vista. Hotely mají vysokou úroveň, stejně jako příjemné wellness služby. 

 

Doporučení na hotely:

 

 

pláž kapverdy

 

4. Spojené Arabské Emiráty

 

 

5. Zanzibar

 

6. Dominikánská republika

 

 

 

 

Láká vás exotika s dětmi navíc třeba i přímými lety? Co takhle zkusit strávit letošní svátky na prosluněných exotických plážích. 

 

© 2024 dovolenasnejmensimi.cz, všechna práva vyhrazena. Vytvořila a provozuje Michaela Novotná.